KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14577478
nr 1457 7478
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 18/100. Bildmått: 19x16cm, yttermått inklusive ram: 42x37cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:30:44
350 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander